SIKÇA SORULAN SORULAR

Bize mesaj göndermeden önce lütfen inceleyin.

Teslimat ücreti var mı? Varsa bu ücretlendirme nasıl oluyor?

Teslimat seçeneğinize bağlı olarak sepet ve ödeme bölümlerinde ayrıca ve detaylı olarak ücretlendirme miktarı yer almaktadır.

İnternet mağazanızda hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz.

Merhaba, sitemizde EFT / HAVALE , Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı ile ödeme alıyoruz. Bu seçeneklerin hepsinden faydalanabilirsiniz.

Teslimat süresi hakkında bilgi verir misiniz ?

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki sefer kargolama işlemi günlük olarak yapılmaktadır. Siparişinizin onaylanma sürecinin ardından aynı gün kargoya verilecektir.

İnternet mağazanızda alışveriş ne kadar güvenli ve verilerim korunuyor mu?

Merhaba, konu ile ilgili olarak gizlilik , çerez politikaları ve KVKK Bilgilendirme formlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca site ssl ile güvenli bağlantı seçeneğine sahiptir.Kredi kartı üzerinde çalıştığımız partner firmamızın konu ile ilgili ulusal ve uluslararası tüm sertifika ve sistemleri mevcuttur.

Sipariş verildikten sonra tam olarak ne oluyor?

İlgili siparişiniz ile ilgili ödeme (EFT, Kredi Kartı) işlemi gerçekleştikten hemen sonra sipariş dumunuz hazırlanıyor durumuna getirilir. Ürününüz kontrol edilip kargoya hazırlanır. Ardından ürürünüz kargoya verilip süreç tamamlanır. Tüm bu süreçler size mail olarak sistem tarafından otomatik gönderilir. (Spam/İstenmeyen/Gereksiz klasörlerinizi kontrol etmeyi lütfen unutmayın)

Siparişim için fatura alacak mıyım?

Merhaba, sipariş verdiğiniz anda sizin için proforma bir fatura niteliğinde fatura hazırlanır ve mail olarak sistem tarafından otomatik mail gönderilir. Ürün tesliminde faturanız, ürün ile beraber gelmiş olacaktır.(e-fatura hariç)

Bize Yazın